نکات خرید گیوه!

سوالات پیش از خرید گیوه

 

1. من وارد سایت گیوه دوز شده ام و قصد خرید یک جفت گیوه دارم، مراحل سفارش به شکل می باشد؟

جواب: ابتدا اگر قصد پرداخت وجه بصورت اینترنتی دارید باید عضو سایت شوید و سپس شما می توانید با مراجعه به منو سایت با کلیک کردن روی قسمت "گیوه" وارد صفحه گیوه ها شوید و تصاویر و سایر توضیحات گیوه ها را ببینید.

 

2. سایز کفشی که می پوشم 43 می باشد، در سایت باید چه سایزی ثبت کنم؟

جواب: بخاطر دست باف بودن گیوه ها ما برای مشتریان یک سایز بزرگتر ارسال می کنیم، چون گیوه با کفش های ماشینی بازار تفاوت سایز دارد، پس اگر شماره پای شما 43 می باشد باید در سایت 44 ثبت نمائید.

 

3. گیوه به دست من رسید ولی گیوه به پای من خیلی بزرگ و یا خیلی کوچک می باشد، آیا امکان تعویض وجود دارد؟

جواب: امکان تعویض گیوه وجود دارد و هیچ جای نگرانی ندارد.

 

4. آیا امکان سفارش گیوه پاشنه دار وجود دارد؟

جواب: بله، مشتریانی که علاقه به گیوه پاشنه دار دارند ما می توانیم گیوه آنها را پاشنه دار تولید کنیم، که می بایست بصورت تلفنی و یا در قسمت توضیحات فرم سفارش سایت ثبت نمایند.

 

5. آیا امکان سفارش گیوه بند دار وجود دارد؟

جواب: بله، مشتریانی که علاقه به گیوه بند دار دارند ما می توانیم گیوه آنها را بند دار تولید کنیم، که می بایست بصورت تلفنی و یا در قسمت توضیحات فرم سفارش سایت ثبت نمایند.

 

6. ست لباس من صورتی هست و می خواهم گیوه خود را با لباس و کیف صورتی خود ست کنم، آیا این امکان وجود دارد که گیوه صورتی برای من تولید شود؟

جواب: بله، شما هر رنگی مد نظرتان باشد تولید می کنیم، که می بایست بصورت تلفنی و یا در قسمت توضیحات فرم سفارش سایت ثبت نمایند.

 

نکات مهم:

- در بعضی افراد هر دو پا کاملاً یکسان نیست، بهتر است برای پای بزرگتر گیوه بخرید و اگر لازم بود برای پای کوچکتر از کفی استفاده نمایید.

 

- صبح برای خرید هیچ نوع کفش یا گیوه ای اقدام نکنید، بعد از ظهر و ساعات پایانی روز برای خرید هر نوع کفش یا گیوه مناسب است چون اندازه پاها در طول روز تغییر می کند. پاها در پایان روز و بعد از چند ساعت راه رفتن و ایستادن اندازه بزرگتری نسبت به ساعات اولیه روز پیدا میکند.

 

- به پنجه گیوه دقت نمایید. پنجه گیوه نباید باریک و تیز باشد. انگشتها باید راحت بوده و روی هم قرار نگیرند. دقت کنید انگشت شست به اندازه کافی جا داشته باشد و راحت بتواند حرکت کند.کفش نباید آن قدر گشاد باشد که هنگام راه رفتن پاشنه پا از کفش خارج شود.

 

- گیوه با رویه مناسبی بخرید. جنس رویه گیوه باید نرم و انعطاف پذیر باشد. گیوه های رویه پنبه ای و ابریشمی مناسبترین جنس انواع رویه را دارا هستند.گیوه های با رویه پلاستیک اصلا مناسب نیست و موجب تعریق و بوی بد پا می شود. گیوه های پارچه ای و برزنتی هم زیاد استفاده نکنید چون زود پاره می شوند.

 

- قسمت بیرونی و خارجی گیوه که با سطح زمین تماس دارد باید از جنس محکم و بادوام بوده و سطح آن هم صاف و لیز نباشد که پیشنهاد ما به شما این است که از گیوه های زیره چرمی و زیره پارچه ای استفاده نمایید.

 

- قسمت داخلی کفی باید نرم باشد تا پا در آن احساس راحتی کند و کفی تمام گیوه ها از جنس نمد می باشند.

 

- گیوه های پاشنه بلند و همچنین خیلی تخت نخرید. گیوه های پاشنه کوتاه آسیب کمتری به پاها می رسانند، اما گیوه های بدون پاشنه با کفی تخت نیز مناسب نمی باشند. بهتر است پاشنه کفش کتر از 3 و بیشتر از 5 سانتی متر نباشد.

گیوه دوز چه کاری انجام میده؟

از گیوه بگیر تا معماری سنتی. اگه دنبال پوشش سنتی هستی مثل: گیوه، لباس، کلاه و... یا دنبال اینی که گوشه ای از منزل خودتو به دکوراسیون سنتی تبدیل کنی مثل: ارسی سازی، گچبری سنتی،آینه کاری منزل، مجسه سازی، دیوار کاه گلی و هر چی در زمینه سنتی توی ذهنت میاد گیوه دوز صفر تا صدشو انجام میده.

گیوه دوز یعنی چی؟

گیوه دوز یعنی ریشه، یعنی گذشته، یعنی لذت پیاده روی، یعنی هندسه عشق، یعنی با من قدم بزن، گیوه دوز سبکی از زندگی ایرانیه که توش معتقدیم میشه دنیای رنگارنگ گذشته رو به زندگی امروز گره بزنیم.

چرا گیوه دوز، گیوه را درب منازل مشتریان می برد؟
در زمان های قدیم وقتی فصل گیوه فروشی می رسید، گیوه باف ها، گیوه هایی را که درست کرده بودند در خورجین موتور خود یا در کیسه ای می گذاشتند و به شهر می رفتند و گیوه های خود را بصورت چرخشی درب منزل و یا در بازار می فروختند. گیوه دوز در این عصر زندگی مدرن و لوکس این سنت را ادامه می دهد و گیوه ها را درب منازل مشتریان می برد و همانجا مشتری سایز خود را با گیوه ها تست می کند و پول آنرا پرداخت می کند.

گیوه دوز نگاهی متفاوت و عمیق به صنایع دستی ایران دارد. گیوه دوز واحدهای حرفه ای در زمینه طراحی، تولید و آموزش صنایع دستی دارا می باشد.

 طراحی فرش   طراحی گلیم   طراحی میز و مبل   طراحی لباس  طراحی گیوه    طراحی عروسک    طراحی کیف  طراحی گره چینی    طراحی اسباب بازی    آموزش آینه کاری